מחיצות Open Space

מחיצות Open Space הן מחיצות המיועדות למרחב משרדי פתוח, כלומר – מרחב משרדי מקורה אך רחב יריעה, הדורש את חלוקתו המידית. במצב כזה, בו יש לכם שטח כזה גדול, האידיאל הוא ליצוק קירות ולבנות חדרים, אבל כשהעסק רץ, זה לא פרקטי, ואין לכם את הלוקסוס לחכות כל כך הרבה זמן ללא עבודה. יתרה מכך, גם אם היה לכם, השאיפה היא כמובן להעסיק הרבה עובדים, ואם תגיעו להעסקת עשרות מהם, לא יהיה זה פרקטי לבנות להם 50-100 חדרים קבועים. לכן, במקרים אלו משתמשים במחיצות Open Space. הן מכסות את האולם על ידי חלוקתו לחדרים, קלות מאד לפירוק ולהובלה, ובכך – גם בעת פינוי מהשכירות המשרדית, ההתנהלות קלה ולא מסובכת.
 
כיצד בוחרים מחיצות Open Space?
 
מחיצות Open Space יש לבחור על פי אמות מידה מקצועיות: ראשית כל, אם יש לכם כסאות, יש לבחור מחיצות בהן התקנת שולחן שמחובר אליהן תהיה סימטרית לגובהם, כלומר – גבוהה מהם עד כדי מרחק של ראש אחד מתחתית מסך המחשב לראשו. במילים אחרות, קצה הראש שלכם צריך להקביל לחלק התחתון של המסך, ובשום אופן לא לכל המסך. הקבלה מלאה לכל המסך עלולה ליצור בעיות גב ולהגביר את הפזילה בעיניכם. שנית, אם עוד לא קניתם כסאות, עדיין - הקפידו שלא יהיה שולחן נמוך מאד עד כדי כך שלא יימצא הכסא הנמוך יותר – שמתאים לו. לכן, שולחן בונים כך שייראה גבוה, ואז הכסאות יהיו בגובה המבוקש שיספק ישיבה נכונה מבחינה אורטופדית.
 
כיצד מעצבים את המחיצה?
 
מחיצת Open Space יש לעצב בהתאם לעיצוב החדר. החדר, שכבר הטביע את חותמו אינו זקוק לשינוי בגלל המחיצות, משום שבכל מקרה, תחום העיצוב בענף מוגבל. לכן, אם אתם בדרך לקנות מחיצה לחדר מסוים במשרד, חשבו על מראהו של החדר, ואפיינו אותה מחיצת Open Space כך שתתאים לעיצובו. המבחר גדול ובסבירות גבוהה תמצאו את המוצר המתבקש.
 
עלות של מחיצת Open Space
 
העלות ניתנת על סמך כל המחיצות שנרכשו. לכן, בקניית הרבה מחיצות תיתכן הנחה סיטונאית. כך או כך, ברמה הבודדת (קמעונאית) מחיצות Open Space תשווקנה במחירן המקורי, אך בהשוואה למתחרים אנו נחשבים לזולים במיוחד. נסו ותיווכחו!
 
פנו אלינו לקניית מחיצות Open Space בהתאמה אישית!