עמדות עבודה

עמדות אלו משמשות משרדים על מנת שניתן יהיה לחלק כנדרש את שטחי העבודה בין העובדים. עמדת עבודה יכולה להיות אישית או קבוצתית. עמדת עבודה אישית מאוכלסת על ידי עובד אחד, ועמדת עבודה קבוצתית – על ידי קבוצת עובדים. הקמת עמדות עבודה נועדה במצבים בהם במשרדים יש הרבה עובדים. מדובר במשרדים שהם מרכזי השמה, רכזות, טלמרקטינג, CALL CENTER ודומיהם. במשרדים כאלו לא יהיה זה ראלי לבנות 100 חדרים ל- 100 עובדים, ולכן מה שעושים – מקימים עמדות עבודה. האם מדובר ב- 100 עמדות? לא: בהרבה פחות, כאשר העובדים מצוותים למשמרות עבודה.
 
בחירת עמדות עבודה
 
בחירתן של עמדות עבודה תלויות בזמן ובמקום, בסוג העבודה הנדרשת בעמדה, בכמות העובדים הצפויה, ובסוג ההעסקה: קבועה או חלוקה למשמרות. במקרים לא מעטים של העסקה קבועה, נדרשות עמדות עבודה במקום חדרים, משום שסך החדרים במשרד הוא מועט, וסך העובדים – רב, ולכן חלק מהעובדים יצטרכו להשתכן בעמדות עבודה.
 
עמדות עבודה
 
אפיון עמדות העבודה
 
עמדות העבודה עשויות פלסטיק, בד ומתכת. העמדות מרותכות לקרקע ולקיר. ברוב המקרים הן מרותכות אחת לשנייה, משום שעמדת עבודה ממוצעת גובלת בשכנתה. רק עמדות בקצה המשרד גובלות עם הקיר. האפיון, החלוקה והכימות של העמדות צריכים להיעשות על ידכם ובהמלצה של חברה מקצועית המתמחה בעמדות עבודה. החברה תדע מה נדרש לעשות על מנת שהמשרד יחולק כהלכה לעמדות עבודה וישרת אתכם ואת העובדים שלכם בצורה הטובה ביותר.
 
הרכבת עמדות עבודה
 
ההרכבה יכולה להתבצע על ידי עובדי החברה, או על ידי מחלקת ה - IT. במשרדים קטנים, אנו מתקינים את העמדות. בחברות הייטק גדולים ובמפעלים, מועסק צוות ITשזה תפקידו. הוא יכול לקבל הנחיות התקנה מאתנו, ובכך אתם משלמים לו את שכרו וחוסכים התקנה חיצונית. הרכבה חסכונית, יעילה, לא דורשת זמן כמו בהליכי יציקת קיר, ועל כן – מהווה פתרון מהיר לחלוקת עובדים לשטחי עבודה.
 
תמחור עמדות עבודה
 
התמחור אינו יקר, ונחשב כלכלי יותר מבניית קיר ותיחומו. כל עמדת עבודה אמנם נבדקת על פי נתוניה, חומרי הייצור שלה ועלות עבודת ההרכבה שלה, אולם בממוצע אין המחיר של המוצר והשירות נחשב ליקר ביחס לפרצלציה קבועה הנעשית במשרד, כמו למשל בניית קירות.
 
צרו עמנו קשר למידע נוסף על עמדות עבודה!