מחיצות ניידות מתקפלות

המחיצות המתקפלות משמשות למגוון מטרות בתעשייה. הן משמשות גם תעשיינים, גם מנכ"לים, גם כוח עבודה פעיל במשרדים ומפעלים, וגם אנשי מקצוע שעובדים מהבית כמו ספרים ביתיים, פדיקוריסטים, מניקוריסטים, בוני ציפורניים, מורים פרטיים, וכד'.
 
מדוע חשוב, באופן זמני, לפתוח מחיצה ולהציב אותה כקו הבדלה מיתר השטח הבנוי?
 
משום שיש מקצועות שרמת הדיסקרטיות בהן חשובה, כמו למשל ללמד מישהו שיעור פרטי, לטפל במישהו מבחינה קוסמטית, ואפילו לעבוד במשרד, שעה שאין פתרון קבוע כמו מחיצה מרותכת (למשל אם המשרד מאד קטן ואינך העובד היחיד בו). בשל הדיסקרטיות הזו, והצורך הקיים בה, יש להתקין מחיצה זמנית הניתנת לקיפול, על מנת שהעובד יוכל גם לעבוד, וגם לפנות בקלות את השטח בסיום הפרויקט שלו.
 
המחיצות לא דורשות התקנה ולא הרכבה
 
הן נקנות שלמות, עם מנגנון הקיפול: רק להניח על הקרקע! המחיצות, שמשמשות מורים פרטיים ומטפלים שונים, כפי שהדגמנו, משמשות גם במשרדים – כאשר גודלם מצומק ועדיין נדרשת חלוקה בין העובדים. לעומת זאת, גם במשרדים גדולים עשוי המעסיק להחליט להתבסס עליהן אם למשל המעבר למשרד גדול מסוים הוא מעבר זמני, והוא מעוניין לחסוך בפירוק לפני ההובלה ביום המעבר.
 
כיצד מומלץ לבחור מחיצות ניידות מתקפלות
 
את המחיצות הניידות המתקפלות – חשוב לבחור על פי עיצוב הבית או המשרד, מבלי שתקנו מוצר שמהווה "פיל לבן" מבחינה דקורטיבית. נכון, זה מוצר זמני, אבל אתם צפויים להשתמש בו פעמים חוזרות באותו מקום, ולכן המינימום הנדרש הוא התאמה עיצובית לאותו מקום. איש מקצוע העוסק בעיצוב הבית והמשרד יסייע לכם באפיון המלא של המבנה, כולל מידות, על מנת לספק לכם עצות על דגמי מחיצות נדרשים לחלל הפנימי. כך, גם לא תעשו טעויות עיצוביות וגם גודל המחיצות לא ישרה צפיפות במבנה המוגבל בגודלו.
 
מחיר המחיצות
 
המחיר נקבע על פי חומרי הגלם מהם עשויה כל מחיצה, ועל פי גודלה של כל מחיצה. מחיצה גדולה עם חומרי בוטיק תתומחר יקר יותר מאשר מחיצה קטנה העשויה מחומרים סטנדרטיים. כמובן שיש המון דגמים באמצע בין 2 סקאלות אלו.
 
לפרטים נוספים אודות מחיצות ניידות מתקפלות, צרו אתנו קשר ונשמח לסייע לכם לאפיין את הבית והמשרד!