מחיצות לסגירת משרדים

כאשר מקפצים לכם את המשרד, ואתם עוברים למשרד זמני, ייתכן כי תמצאו מבנה שהוא כלל ללא חדרים. אם יש ביניכם מנהלים ומנכ"לים שונים, הם יצטרכו למצוא פתרון עבודה נוח עבורם. בעוד שבמשרד שלהם הם התכנסו בחדר שלהם, במשרד הזמני הם יכולים להסתמך על מחיצות לסגירת משרדים: 3-4 רצועות של מחיצה אשר יוצרות 3-4 קירות במטרה להקביל ולהיות מאונכים לקיר הבטון/גבס של המבנה. בכל, נוצרים 4 קירות. בכל פאנל יש דלת מאובזרת ומעוצבת המיועדת לכניסה למתחם שנוצר.
 
כיצד מעצבים מחיצות לסגירת משרדים?
 
יש להזמין מאפיין מקצועי מטעם חנות מחיצות למשרד, אשר יאתר עבורכם מקומות יעילים להתמקם – כמנהלים. הוא ימליץ על סוגי המחיצות הנדרשות, ויזמין עבורכם עבודת התקנה לאחר תשלום. העיצוב ייעשה על ידי המאפיין אשר ידאג לשמור על התבנית העיצובית של המשרד, ולא לנסות לשנותה או לפגום בקיימת. עיצוב מחיצה לסגירת משרדים יכול להיות שקוף, מבריק (שקוף וצבעוני) או מט (ללא השתקפות כלל). ניתן לפתוח תריסים בחלק מן המחיצות ובחלקן לא: בחלק מהמחיצות ישנם שלבי תריס מובנים הניתנים, כאמור לפתיחה על ידי הלקוח.
 
כיצד מתקינים מחיצות לסגירת משרדים?
 
חברת מחיצות למשרד תשלח אליכם מתקין מקצועי שיקבע את הקירות וייצור לכם חדר ניהול ובקרה יש מאין במשרד הזמני החדש. אנו ממליצים לשמור ולא לזרוק את המחיצה לאחר שחזרתם למשרד שלכם, משום שמי יודע מתי תצטרכו זאת: בבית כשתעבירו שיעור פרטי או תבקשו לזכות בפיסת שלווה בעודכם בחדר.
 
מבנה הכניסה למחיצות - מהו?
 
ישנו מבנה פתח וישנו מבנה דלת, תלוי את מה קונים. אנו בחברת מחיצות לסגירת משרדים נבנה עבורכם את המחיצות המתאימות לכם ביותר, עם סוג הכניסה הרצוי: מפתח ללא דלת, או נוכחות של דלת כניסה. כאמור, על אף שהמשטח של הפתיחה מוגדר "דלת כניסה" היא תהיה משמעותית קלה לתפעול ביחס לדלת כניסה קלאסית של בתים ומתחמים שונים. במחיצות ללא דלת כניסה, יוטבע רק המפתח של הכניסה אליהן. ניתן לעצב עבורכם את 2 סוגי המחיצות עם 2 סוגי הכניסות על נקלה.
 
למידע על מחיצות לסגירת משרדים, אנא פנו אלינו ונשמח לסייע לכם לאפיין את המשרד וליצור חדרים יש מאין!