טיפים לכסאות משרד – נוחות ועיצוב

על מנת לבחור כסאות למשרד שישביחו את מראה המשרד שלכם, צריכים להילקח בחשבון מספר נושאים שחשוב לבדוק אותם בטרם הרכישה. נושאים אלו היו פעם בעלי ייחוס של מותרות אך היום ניתן לומר שהם בגדר חובה, ובחלק מהחברות המשרדיות – כבר נוסחו שאלוני בטיחות אודות אותם פרמטרים. נסקור את החלק הארי שבהם, ובסוף המאמר ניתן מעט דגשים לבחירת החומרים מהם עשויים הכסאות, וכן עצות מתחום העיצוב והדקורציה.

מושב מתכוונן לגובה ולרוחב אינו מוצר מותרות

בשונה מהעבר, בו כסא הגלגלים המתכוונן היה מוצר מותרות – היום אין זה כך. הדבר נכון במיוחד עבור משרדים בהם עובדים מול מחשב. נמצא כי הגורם העיקרי לפזילה ולבעיות גב הוא ישיבה כך שמסך המחשב נמוך מהיושב מולו. המסך חייב להיות גבוה, ולמען האמת – מנהלי החברות הבינו זאת עוד בתקופה שכסאות מתכווננים לא היו בשימוש מסיבי, והפתרון היה להגביה את המסך על ידי הנחת חבילות סגורות של דפי A4. מובן שזה לא פתרון רצוי ובוודאי לא קבוע, והדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות הגובה של הכסא הוא לרכוש מראש כסא בעל גובה מתכוונן.

כסאות משרד מעוצבים

כסא מעור או מבד לבחירתכם

בדרך כלל, על מנת לחסוך בעלויות – נהוג לרכוש כסאות בד, שכן כסאות עור אינן חיקוי עור כי אם עור אמתי, וזה עלול להוביל להוצאה גדולה בהרבה. יחד עם זאת, גם לכסאות עור יש יתרונות משלהם: הם אינם צוברים אבק, נשמרים מבריקים כל ימות השנה, ומשתלבים היטב עם כל נוף משרדי בו הם מוצבים.

פרטים נוספים על כסאות משרדיים

על כל דגמי הכסאות ישנה אחריות רבת חודשים/שנים – תלוי בדגם. במסגרת האחריות, ניתן לקבל, בהצגת חשבונית קניה, שירות תיקון והחלפה עבור הכסאות במקרה הצורך. בנוסף, ניתן לקבל הנחה PERכסא ברכישה סיטונאית, והכי חשוב – ניתן לפרוס לתשלומים נוחים את העסקה ללא ריביות מופרזות מדי. חשוב לדעת כי כסאות משרדיים באיכות אינם מוצר הניתן לפשרה, ואנו סבורים כי חשוב לרכוש את הדגמים המיטביים למשרד שלכם: כאלו שיכילו לפחות שינוי בגובה, ורצוי גם שינוי בזווית המשענת רק כסאות כאלו יכולים להבטיח לעובדים שלכם שמירה על יציבה נכונה בשעת עבודה עמוסה.