התאמת זכוכית מודפסת למקלחונים

כאשר העידן הטכנולוגי כבר נמצא בכף ידינו, יש אינסוף עיצובים, גם בתחום חדר האמבט. היום, המקלחונים הפכו להיות פופולריים ויש להם מראה יוקרתי, שניתן כל הזמן לשדרוג.  העיצובים הם מגוונים וישנם חידושים כל העת כמו למשל התאמת זכוכית מודפסת למקלחונים. כאשר דלתות המקלחון מעוצבות בהדפסי זכוכית, שחל מהם יכולים להיות אפילו צבעוניים, העיצוב הוא הרבה יותר מיוחד ויוקרתי. חשוב כי את דלתות הזכוכית המודפסות למקלחון שלכם, תבחרו בקפידה, יש מפעלים מיוחדים המתמחים בתחום התאמת זכוכית מודפסת למקלחונים, ויוכלו להתאים לכם, דלתות זכוכית מושלמות ומעוצבות, כאלה שלא רואים באף מקלחון. יש מפעלים שמתמחים בהדפסת זכוכית שתוכלו להתאים באופן אישי את ההפסה על פי טעמכם ואופי עיצוב חדר האמבט.

זכוכית מודפסת למקלחונים

אפשרויות ההדפסה על זכוכית למקלחונים

יש כמה אפשרויות של התאמת זכוכית מודפסת למקלחונים ההדפסות הן בשיטות שונות, ולכן יש לאסוף מידע על צורות ושיטות ההדפסה על גבי דלתות המקלחונים. יש שיטת התזת חול על הצד החיצוני של דלת המקלחון  וציפוי הזכוכית בשכבה של פוליאסטר נגד שחיקה שתגן על ההדפסה עצמה. ניתן להדפיס מגוו רב של צורות מיוחדות על גבי דלתות המקלחונים, ניתן למצוא הדפס אטום או מחוספס, צבעים שונים, יצירות של שילובים שונים כמו מתכת וזכוכית והכול בהתאמה אישית ללקוחות המעוניינים לרכוש דלתות מעוצבות מזכוכית למקלחונים שלהם. תוכלו לראות דוגמאות שונות של מקלחונים שנעשתה בהם הדפסת זכוכית מיוחדת ולבחור, באיזו הדפסה אתם מעוניינים על דלתות הזכוכית במקלחון שלכם.

לא כל הדפסה מתאימה

אם יש לכם צבעים מסוימים על אריחי הקירות בחדר האמבט, חשוב לבצע התאמת זכוכית מודפסת למקלחונים, כך שתהיה איזו שהיא הרמוניה בחדר האמבט. יש שמעדיפים הדפסים מחוספסים שלא יהיו צבעוניים היות ויש כבר אריחי אמבט צבעוניים, והם אינם מעוניינים כי חדר המקלחת יהיה צעקני או צבעוני מדי, וזו בחירה נבונה. בצעו סקר מחירים של דלתות זכוכית מודפסות למקלחונים, עוד לפני שתתחילו בחיפוש של ההדפסה הרצויה לכם. יש מפעלים המתמחים בהדפסת זכוכית על גבי דלתות מקלחונים ומעקה זכוכית למדרגות, וכדאי כי תמצאו את אלה שמתמחים בכך כבר הרבה שנים