דלתות פנים מעוצבות לבית

 
על מנת לבחור את דלתות הפנים שלכם כנדרש מומלץ להתייעץ עם מספר גורמים בענף הדלתות אשר למזלכם מועסקים כולם אצלנו בחנות הבוטיק. רשת הדלתות מציעה ייעוץ גם לגבי העיצוב של הדלת, גם לגבי איכות הפרזול שלה וגם לגבי טיב הנעילה שלה: איכות המנעול והצילינדר הצפויים לכם. דלתות הפנים יאופיינו ביחס לכל חדר משלושת הבחינות הללו כך שהתאמה מושלמת תונגש עבור כל אחד ואחד מחדרי הבית ביחס לדלת שתאפיין כל אחד מהם.
 
בחירת עיצוב הדלת
 
עיצוב הדלת נעשה באמצעות מעצבי פנים. אף על פי שהעיצובים כבר קיימים, והייבוא נעשה, המבחר גדול ולכן נדרשת התאמת עיצוב בין הדלת לבית. את זאת עושה מעצב פנים, אשר מייעץ לחוג לקוחותיו לגבי סוג הדלת סוג המשקוף: האם הם יהיו עגולים או מרובעים, בסגנון כפרי או בסגנון אורבני, וכד'. לעיצוב הדלת חשיבות מכרעת ולכן אל תשאירו את עצמכם לבד במערכה: פנו למעצב פנים מטעמנו ולא תצטערו!
 
בחירת פרזול הדלת
 
בחירת הפרזול היא כמו בחירת העיצוב, רק בקטן. יש כאן גם מספר נגיעות פונקציונליות, ולא רק עיצוביות אמנם, אבל בגדול ידית הדלת והצירים שלה בחלק האחורי (שנהפך להיות החלק הקדמי בפנים החדר) צריכים להיראות טוב ולהסתדר עם תכולת הבית או החדר. על כן, גם על בחירת הפרזול אמון מעצב פנים אשר יודע מה הוא עושה ומספק לכם את כל עצות הזהב לבחירת פרזול עמיד, אמין ומעוצב למשעי.
 
בחירת אופן הנעילה של הדלת
 
אופן הנעילה יכול להתבצע באמצעות צילינדר אקסירה או MT5, או צילינדרים סטנדרטיים למיניהם. הצילינדר מכיל למעשה גם את המנעול וגם את רכיבי המתכת הנוספים של הדלת. חשוב שהוא יהיה מוגן הכפלת מפתח ומוגן העתקת פרופיל. בצילינדרים כעמו אקסירה או MT5ניתן למצוא פינים צפים וכרטיס שכפול, אלמנטים שגם מונעים מהגנב לשכפל באמצעות מפתח, וגם באמצעות חור המנעול על בסיס העתקה – לא יעלה בידו הודות לפינים הצפים. לפרטים נוספים, שאלו את דיילי המנעולים והצילינדרים שלנו, אשר יספקו לכם פתרונות נעילה אטרקטיביים עבור סביבת ביתכם!
 
צרו קשר עמנו למידע על דלתות פנים מעוצבות לבית בכל הסגנונות והרבדים!