מחיצות דקות למשרד

המחיצות הדקות למשרד נועדו לפתור צורך מאד מסוים: אם יש לכם משרד קטן, אך מרובה עובדים, הנדרשים לפרטיות או לסידור בקבוצות. במשרד הקטן, כל מקום תפוס הוא כמו עוד טיפת חלב שנשפכה. המקום מצטמצם, הלובי קטן, ורוב השטח הולך לחדרי עבודה. לכן, כדי למזער את הנזק, ולאפשר לכם בכל זאת לובי בגודל סביר להכנת קפה ויציאה להפסקות, מוטב להיעזר במחיצות דקות למשרד במקרים אלו. מחיצות דקות למשרד הן מחיצות שעובי הקירות שלהן דק, ועל כן הן מאפשרות רווחה במשרד גם לאחר שהותקנו: תנאי הצפיפות יורגשו הרבה פחות מאשר במחיצות בעלות עובי סטנדרטי, כלומר – עבה יותר.
 
עד כמה דקות המחיצות שלנו במשרד הקטן צריכות להיות?
 
גשו לחנות מחיצות למשרד עם ממדיו של המשרד. המוכרים יסייעו לכם לאפיין מחיצות דקות הכוללות תקרות נמתחות המתאימות לכם: מחיצות אשר התקנתן לא תגרע מקום ויאפשרו תנועה חופשית במשרד. הם יציעו לכם מספר דגמים אשר שונים זה מזה בעיצוב, אף על פי שהמידה תהיה זהה.
 
כיצד בוחרים מחיצות דקות למשרד על פי האלמנט העיצובי?
 
ראשית כל, יש לדבוק רק בדגמים שהמוכרן המליץ לכם עליהם. שנית, יש לבחון אותם על פי הצבע, הצורה, והאלמנטים העיצוביים הנוספים, ולענות על השאלה – עד כמה הם מתאימים למשרד שלכם מבחינה דקורטיבית? עד כמה הצבע של כל קיר בכל מחיצה מתאים לצבע הקירות הקבועים ולתמונות שתלויות עליו? עד כמה גובה המחיצה משביע רצון בעיניכם, ועונה על הצרכים שלכם? בהתאם לכך, התאימו מחיצות דקות למשרד מבחינה דקורטיבית.
 
התאמה פונקציונלית של מחיצות למשרד - כיצד מבצעים אותה?
 
על מנת להתאים מבחינה פונקציונלית את המחיצות הדקות למשרד, יש לבחון האם המיקומים אליהם ניתן לרתך שולחן למחיצה גבוהים מספיק עבורכם. האם דגמי השולחן האפשריים לשילוב עם אותה מחיצה הם דגמים שמוצאים חן בעיניכם מההיבט הפונקציונלי והעיצובי כאחד. כמו כן, יש לדעת האם המחיצה בטוחה לשימוש, הבד רך מספיק ועבה מספיק (על אף דקותה של המחיצה) עד כי היתקלות בו בקושי תגרום לכם כאב, וכד'. אז תדעו שקניתן מחיצות דקות למשרד המתאימות לכם מבחינה מעשית.
 
צרו עמנו קשר להזמנת מחיצות דקות למשרד, והתקנתן!